facebook
Serwis samochodowy - regeneracja głowic - AUTO Nalepa
Strona główna    Mapa strony    Kontakt / dojazd    Obsługa warsztatów
Get the Flash Player to see this rotator.
O NasO Nas
Firma AUTO - NALEPA istnieje od 1968 roku, specjalizuje się w naprawach mechanicznych samochodów francuskich osobowych i dostawczych. Dodatkową działalnością firmy jest : regeneracja głowic do samochodów, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w odległości 1,5 km od trasy E - 7 (Kraków, Warszawa) w miejscowości Węgrzce, na północ od Krakowa.

Filarem naszej firmy są w głównej mierze ludzie – doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, z wieloletnim stażem – dzięki którym nasi klienci mają pewność że wykonywane przez nas usługi cechuje: wysoka jakość, rzetelność i uczciwość. Na miejscu posiadamy magazyn części zamiennych.

Zakład Zrzeszony w Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych


Firma AUTO - NALEPA istnieje od 1968 roku, specjalizuje się w naprawach mechanicznych samochodów francuskich osobowych i dostawczych.
Siedziba firmy znajduje się w odległości 1,5 km od trasy E - 7 (Kraków, Warszawa) w miejscowości Węgrzce, na północ od Krakowa.
[ więcej ]

POLECAMY OLEJE:
AUTO - NALEPA Zbigniew Nalepa, Krzysztof Nalepa
Kraków - Węgrzce c-18 nr 7
tel. (0-12) 285 82 43, fax. (0-12) 285 71 88
e-mail: zaklad@autonalepa.pl

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
2008-2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Projektowanie stron WWW - Art'impression / NetSoftware